logo

ŞİRKET PROFİLİ

Şirket Profili

 

MNE ÇEVRE, 04.07.2011 tarihinde kurulmuştur.

 

2011 yılı temmuz ayında Ataşehir / İstanbul’da Faaliyetlerine başlayan MNE ÇEVRE , çevresel faaliyet alanlarının tümünde vermiş olduğu geniş hizmet yelpazesi ile kurum ve kuruluşların çevresel problemlerinin tek kalemde çözüldüğü entegre çevre mühendislik ve müşavirlik firmasıdır.

 

Çevresel faaliyet alanlarından; Biogaz, Sızıntı Suyu Bertarafı, Atıksu ve Deniz Sularının Arıtılmasında Yeni Teknolojilerin Kurulması, Baca Gazı Arıtımı, Katı Atık, Tehlikeli Atık gibi tüm çevresel faaliyetlerinin tek kalemde organize edilerek çözülmesini sağlamaktadır.

 

Bunun yanı sıra MNE ÇEVRE özellikle, alternatif enerji ve yenilenebilir enerji sistemleriyle ilgili, projelendirme, işletime sunma ve danışmanlık hizmetini de vermektedir. (Biogaz, Atık Yakma yoluyla enerji kazanımı vb.)

 

MNE ÇEVRE, müşteri ihtiyaçlarını en doğru belirleyip, en kabul edilebilir maliyetle, en kaliteli ve uygun çözümleri sunar.

 

Firmamız, mesleki yaratıcılığa sahip, kamu ve özel sektörde deneyim kazanmış uzman kadrosuyla çevreye karşı sorumluğunuzu paylaşmaya hazırdır.

 

MNE ÇEVRE, profesyonel çalışma misyonu doğrultusunda kaliteli işlerin kaliteli bir ekiple ortaya koyulabileceğinin bilincinde olarak, uzman teknik kadrosuyla, personelinin sürekli eğitimini sağlayarak, teknolojik ve çevreyle ilgili gelişmeleri takip etmelerini desteklemekte ve müşterilerine verdiği mühendislik ve müşavirlik hizmetlerinin kalitesini her geçen gün daha ileri taşımaktadır.

 

MNE ÇEVRE, verdiği hizmetleri yasalar ve etik değerlere bağlı bir yönetim anlayışı ile gerçekleştirmekte, müşterilerine ait bilgilerin ve tescilli hakların korunmasına büyük önem vermektedir.